NOTUS Finanse S.A., jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Oferuje produkty finansowe ponad 25 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 800 osób. Atutem firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.

Elbląski oddział NOTUS Finanse S.A. przy Alei Grunwaldzkiej 31 działa na rynku od 2011 roku jednak pracujący tu eksperci mają znacznie dłuższe doświadczenie w bankowości. Siłą zespołu jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami i innymi partnerami.

Model działania naszych ekspertów definiuje nazwa firmy - NOTUS, co po łacinie znaczy "przyjazny, zaufany". Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy nad ofertą oraz jakością naszych usług.

 

Eksperci Notus Finanse w Elblągu:

Anna Wiśniewska tel: 533 344 100 e-mail: anna.wisniewska@notusfinanse.pl
Joanna Jakubowska tel: 533 384 100 e-mail: joanna.jakubowska@notusfinanse.pl